Ruger Precision Rifle střílení v Praze

.338 Lapua Magnum
USA
1,00 Kč
20 SHOTS

Ruger 338: Přesnost a Všestrannost

Ruger Precision Rifle v kalibru .338 Lapua Mag se rychle stala synonymem pro přesnost a všestrannost v střelbě na dlouhé vzdálenosti. Společnost Ruger, jejíž historie sahá do roku 1949, uplatnila své znalosti ve výrobě zbraní při tvorbě této výjimečné pušky. Ruger Precision Rifle si získala uznání na civilním a policejním trhu díky svým schopnostem v střelbě na dlouhé vzdálenosti.

Design

Ruger Precision Rifle se vyznačuje designem, který klade důraz na přesnost, ergonomii a spolehlivost:

Opakovací Mechanismus: Puška využívá opakovací mechanismus, známý svou přesností a odolností. Opakovací pušky jsou pro střelbu na dlouhé vzdálenosti oblíbené díky své konzistentní uzávěrnosti a minimálnímu pohybu při výstřelu.

Těžká Hlaveň: Precision Rifle je vybavena těžkou, žebrovanou hlavní, která zvyšuje přesnost snižením vibrací hlavně a efektivnějším odvodněním tepla během dlouhých střeleckých seancí.

Kalibr

Ruger Precision Rifle je komorována pro výkonný náboj .338 Lapua Mag. Náboj .338 Lapua Mag je impozantní střela známá svými extrémními schopnostmi na dlouhé vzdálenosti a devastujícími terminálními balistickými vlastnostmi. Používá se v různých protimateriálových a přesných puškách na dlouhé vzdálenosti kvůli své schopnosti zasahovat cíle na velké vzdálenosti.

Zajímavosti

Rekordy na Dlouhé Vzdálenosti: Ruger Precision Rifle a její náboj .338 Lapua Mag byly použity k vytvoření několika rekordů v střelbě na dlouhé vzdálenosti, včetně zásahů na vzdálenosti přesahující 2 500 yardů.

Závěr

Puška Ruger Precision Rifle v kalibru .338 Lapua Mag je výkonnou puškou na dlouhé vzdálenosti, nabízející vynikající přesnost a všestrannost pro střelce, kteří chtějí zasahovat cíle na extrémní vzdálenosti. Se svým solidním designem, výkonným nábojem .338 Lapua Mag a možností úprav si Precision Rifle vydobyla místo ve světě soutěžní střelby, střelby na dlouhé vzdálenosti a jako symbol amerického zbrojařského řemesla a inovací.

Specifikace

  • Ruger Precision Rifle .338 - Název
  • Rifle - Druh
  • Ruger - Výrobce
  • www.ruger.com - Web výrobce
  • Precision Rifle .338 - Model
  • .338 Lapua Magnum - Ráže
  • Bolt Action - Akce
  • 6.9 kg - Hmotnost
  • 1250 mm - Délka
  • 1500 m - Dostřel

Ready to start real experience? Book your session by selecting your shooting package.

VYBRAT STŘELECKÝ BALÍČEK

Naší kancelář a vnitřní střelnici najdete přímo v centru Prahy asi 10 minut chůze od stanice metra I.P.Pavlova.

KUDY K NÁM

Lublaňská 1729/23, Praha 2, UKÁZAT MAPU Metro C , stanice I.P. Pavlova

Copyright © 2024 Activity Prague s.r.o.