Nejčastější otázky a odpovědi

Na vaše nejčastější dotazy tady najdete odpověď, pokud ne, prosím kontaktujte nás.

OBJEDNÁVKY

Kurz nejlépe objednejte přes náš rezervační formulář. Vyberte balíček a klikněte na OBJEDNAT. V rezervačním formuláři vyplňte vaše kontaktní informace a klikněte na tlačítko ODESLAT. Během 2-3 pracovních hodin potvrdíme vaší objednávku a termín. Můžete nás kontaktovat i přímo na telefonu +420 228 883 526 nebo emailem at info@pragueranger.cz.

Všechny objednávky potvrzujeme do 24 hodin, zpravidla ihned nebo do 2-3 hodin od objednání.

Rozhodli jsme se poskytovat jen 100% služby. Pokud jste nebyli s kurzem spokojení, hned na místě nám řekněte s čím jste nebyli spokojení a vrátíme vám peníze ihned.

Pro české zákazníky zpravidla dopravu na střelenici nezajišťujeme. Přesto pokud dopravu potřebuje, dejte nám vědět. Máme vlastní klimatizované minibusy. Služba je běžně zpoplatněna

Ano, objednat se můžete i na poslední chvíli, pokud máme místo, můžete hned dorazit. Každopádně doporučujeme objednat se alespoň 1-2 dny předem

Prosím podívejte se do vašeho emailového SPAM adresáře. Pokud jste potvrzení neobdrželi, prosím kontaktujte nás telefonicky

Jistě, na kurzy akceptujeme jednotlivce i skupiny

Ano, samozřejmě. Zároveň stále máte nárok na skupinovou slevu.

Ano, nabízíme několik druhů slev pro skupiny, dále 10% slevu pro členy ozbrojených složek, účastníky našich kurzů a členy sdružení LEX.

Platba

Ano, předem online můžete platit platební kartou, přímo na střelnici přijímáme zatím pouze hotovost.

Ano, samozřejmě, přímo na střelnici můžete dokoupit další zbraně i náboje.

Jak kdy:) Zpravidla zálohu předem nevyžadujeme, pouze pro víkendové nejvytíženější dny a dny kdy je nutné zajistit dostatečnou kapacitu kurzu, pak je záloha předem potřeba.

Obecně je záloha 500Kč na osobu, Pokud jste skupina, zpravidla vyžadujeme jednotnou zálohu za všechny účastníky. Na vnitřní střelnici v Praze a pro objednávky na poslední chvíli zpravidla zálohu nevyžadujeme vůbec.

Váš kurz doplatíte na místě přímo správci střelnice nebo naší recepční.

Samozřejme, můžete kurz pořídit jako teambuilding nebo školení. Po akci vystavíme standardní fakturu s možností odpočtu DPH.

Vaší rezervaci můžete zrušit zdarma kdykoliv až do 24 hodin před akcí.

Pokud jste objednávku zrušili v době do 24h před akcí, zálohu vám vrátíme zpět obratem skrze platformu PayPal nebo převodem na bankovní účet. V závislosti na vaší bance, byste peníze měli mít zpět na účtě během 3-4 pracovních dní.

Dárkové Poukazy

K uplatnění poukazu standardně objednejte balíček a do poznámky nám napište unikátní kód voucheru. Můžete nám i zavolat nebo napsat email. Doporučujeme se objednat alespoň 1-2 dny předem.

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců od zakoupení.

V případě že jste nemocní, prodloužíme vám voucher o 2 měsíce. V případě uzavření provozu vládním nařízením, o odpovídající dobu prodlužujeme platnost všech voucherů.

Voucher můžete uplatnit na jakýkoliv náš kurz nebo další služby, pronájem střelnice, stavu, zapůjčení zbraní apod.

Na střelnici

Především potřebujete nějaký doklad totožnosti - OP, ZP, pas, řidičský průkaz apod. Nezletilí střelci musí přijít se svým zákonným zástupcem. V případě venkovní střelnice si nezapomeňte pevnou outdoorovou obuv a oblečení odpovídající počasí.

Samozřejmě, můžete dorazit s doprovodem. Na vnitřní i venkovní střelnici zcela zdarma.

Ano, na našich kurzech nepotřebujete zbrojní průkaz, všechny kurzy jsou vedeny kvalifikovanými instruktory.

Ne. Na kurzech neakceptujeme střelce pod vlivem drog nebo alkoholu. Musíte přijít střízliví a toto může správce střelnice ověřit alkoholmetrem. Jestliže plánujete střelbu v rámci vaší oslavy, začněte steleckým kurzem a pak pokračujte další zábavou.

Na vnitřní střelnici v Praze může střílet max 24 osob, z toho 12 osob v jeden čas. Na venkovní střelnici není počet omezen.

Vnitřní střelnici najdete přímo v centru Prahy nedaleko I.P.Pavlova. Na venkonvní střelnici se budete muset dopravit autem, leží zhruba 35minut jižně od Prahy po Strakonické směrem na Příbram.

Dle zákona o zbraních 119/2002 sb. je možné střílet i s dětmi od 10 let věku, my však doporučujeme jako minimální věk 12 let.

Ne, bohužel toto nedovolujeme, je to věcí bezepčnosti. Během tréninku se rozvíjí vaše střelecké schopnosti, postupujeme od malých ráží k vyšším. Nelze v polovině tréninku naskočit do velkých ráží bez předchozí zkušenosti. Můžete si, ale vzít malý balíček a potom konkrétní zbraně dokoupit.

Ano, samozřejmě! Během kurzu můžete fotit i natáče video. Domluvte se, ale předem s instruktorem na pravidlech, aby o vás věděl a neohrozili jste bezpečnost.

Ano, kurzy pořádáme v češtině a angličtině. Pozor, kurzy v angličtině jsou zpravidla s příplatkem a služby jsou nastaveny jinak, cena kurzu je tedy vyšší.

Doprava

Doprava není v ceně kurzu, ale na objednávku ji můžeme zajistit našimi vlastními autobusy.

Ano, ALE:) Je pravděpodobné, že bude probíhat nějaký kurz a bude obsazeno. Vždy je lepší se objednat předem a domluvit si konkréntí čas.

Jste připraveni zažít opravdový adrenalin? Začněte výběrem střeleckého balíčku.

VYBRAT STŘELECKÝ BALÍČEK

Naší kancelář a vnitřní střelnici najdete přímo v centru Prahy asi 10 minut chůze od stanice metra I.P.Pavlova.

KUDY K NÁM

Lublaňská 1729/23, Praha 2, UKÁZAT MAPU Metro C , stanice I.P. Pavlova

Copyright © 2024 Activity Prague s.r.o.