Glock 44 střílení v Praze

.22 LR
Rakousko
0,00 Kč
10 SHOTS

Glock 44: Legenda .22 LR

Pistole Glock 44, komorovaná do ráže .22 LR, je pozoruhodným přírůstkem do rodiny pistolí Glock. Byla představena v roce 2019 a je vůbec první okrajovou pistolí značky Glock, která nabízí jedinečnou kombinaci spolehlivosti, uživatelské přívětivosti a úsporné ráže .22 LR.

Historie výroby a nasazení

Původ a vývoj: Glock 44 byl vyvinut s cílem splnit několik požadavků na trhu se střelnými zbraněmi. Nadšenci a školitelé hledali výcvikovou pistoli, která by věrně napodobovala pocit a ovládání oblíbených pistolí Glock se středovým zápalem a zároveň nabízela cenově výhodné střelivo .22 LR.

Nasazení: Přestože Glock 44 nebyl navržen jako služební nebo sebeobranná zbraň, našel si oblibu v několika oblastech. Je hojně využíván pro tréninkové účely, plinking a seznamování nových střelců se střelnými zbraněmi díky svému sníženému zpětnému rázu a cenové dostupnosti.

Design

Konstrukce pistole Glock 44 zahrnuje několik klíčových prvků, které z ní činí jedinečnou a oblíbenou okrajovou pistoli:

Ráže .22 LR: Glock 44 nabízí střelcům nízký zpětný ráz, úsporné a snadno dostupné střelivo pro výcvik a rekreační střelbu.

Spolehlivost modelu Glock: Glock 44 zdědil legendární pověst spolehlivosti značky Glock. Je vybaven stejným systémem Safe Action System, odolným polymerovým rámem a konzistentním chodem spouště jako jeho protějšky se středovým zápalem.

Stejná velikost rámu jako Glock 19: Glock 44 má stejnou velikost rámu jako Glock 19, což z něj činí vynikající výcvikový nástroj pro ty, kteří pravidelně nosí pistole Glock 19. Tato vlastnost zajišťuje konzistentní pocit a ovládání.

Možnost závitové hlavně: Glock nabízí variantu Glock 44 se závitovou hlavní, která umožňuje uživatelům připojit tlumiče hluku výstřelu nebo jiná zařízení pro tišší střelbu.

Varianty

Model Glock 44 je sice na trhu poměrně nový, přesto se dočkal několika variant a aktualizací modelů, které uspokojují specifické preference:

Glock 44 Compact: Glock 44 Compact: Standardní Glock 44 je navržen tak, aby napodoboval velikost a pocit z pistole Glock 19. Tato varianta je vhodná pro výcvik, plinking a seznamování nových střelců s pistolemi.

Glock 44 Hlaveň se závitem: Varianta se závitovou hlavní umožňuje připevnění tlumičů hluku nebo jiných zařízení, takže je vynikající volbou pro střelce, kteří si přejí tišší střelbu.

Zajímavá fakta

Výcvik a dostupnost: Glock 44 byl navržen s ohledem na výcvik. Jeho ovládací prvky, rukojeť a celkový dojem se velmi podobají oblíbenému modelu Glock 19, což umožňuje střelcům trénovat s cenově dostupnou platformou s nízkým zpětným rázem, která věrně kopíruje jejich každodenní zbraň.

Ekonomika výcviku: Jedním z hlavních lákadel pistole Glock 44 je její cenově výhodný výcvikový potenciál. Střelivo .22 LR je výrazně levnější než střelivo pro centrální palbu, což z něj činí atraktivní volbu pro delší výcvik.

Snížený zpětný ráz: Zpětný ráz pistole Glock 44 je minimální, a to i pro začínající střelce. Díky nízkému zpětnému rázu je vynikající volbou pro seznámení nových střelců se střelnými zbraněmi a pomáhá jim získat důvěru.

Kompatibilita se zásobníky: Zásobníky Glock 44 nejsou kompatibilní s jinými modely Glock, což zaručuje, že se střelivo .22 LR náhodně nenabije do pistole Glock se středovým zápalem.

Co říct na závěr

Glock 44 je jedinečným a vítaným přírůstkem do rodiny pistolí Glock. V rámci komunity střelců uspokojí různé potřeby, od tréninku a plinkingu až po seznámení nových střelců s tímto sportem.

Díky své cenové dostupnosti, minimálnímu zpětnému rázu a kompatibilitě s oblíbenou velikostí rámu Glock 19 se Glock 44 pevně etabloval jako spolehlivá a uživatelsky přívětivá okrajová pistole. Vzhledem k tomu, že poptávka po cenově výhodných možnostech výcviku a rekreační střelby stále roste, bude pistole Glock 44 pravděpodobně i nadále oblíbenou volbou mezi střelci všech úrovní zkušeností.

Specifikace

  • Glock 44 - Název
  • samonabíjecí pistole - Druh
  • Glock Ges.m.b.H. - Výrobce
  • 44 - Model
  • .22 LR - Ráže
  • short recoil - Akce
  • Rakousko - Země původu
  • Gaston Glock - Konstruktér
  • 358 g - Hmotnost
  • 174 mm - Délka

Ready to start real experience? Book your session by selecting your shooting package.

VYBRAT STŘELECKÝ BALÍČEK

Naší kancelář a vnitřní střelnici najdete přímo v centru Prahy asi 10 minut chůze od stanice metra I.P.Pavlova.

KUDY K NÁM

Lublaňská 1729/23, Praha 2, UKÁZAT MAPU Metro C , stanice I.P. Pavlova

Copyright © 2024 Activity Prague s.r.o.